Екс старшому прокурору Києва повідомили про підозру у справі Майдану

Слідчі Державного бюро розслідувань повідомили про підозру колишньому старшому прокурору відділу прокуратури міста Києва, чинному адвокату по справах Майдану, який в лютому 2014 року безпідставно повідомив про підозру учасникам Революції Гідності.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Згідно з повідомленням, слідством встановлено, що 18 лютого 2014 колишній прокурор діючи у змові зі своїми керівниками, а також слідчими міліції, безпідставно погодив повідомлення про підозру у масових заворушеннях трьом незаконно затриманим учасникам Євромайдану.

Як зазначається, його підозрюють у незаконному перешкоджанні проведенню мітингів, вчинене службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, зловживанні службовим становищем, службовому підробленні, а також притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності прокурором, поєднане із звинуваченнями у скоєнні особливо тяжкого злочину (ч. 2 ст. 28, ст. 340, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 (в редакції від 02 лютого 2014 року), ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366; ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 372 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.