Трамп і Ердоган обговорили відновлення світової економіки і ситуацію в Лівії

Президенти США і Туреччини в суботу обговорили по телефону прогрес у відкритті та стимулюванні світової економіки після пандемії коронавіруса. Про це йдеться в повідомленні Білого дому.

Як заявив представник адміністрації, Дональд Трамп і Реджеп Тайіп Ердоган також обговорили «важливі регіональні і двосторонні питання». Трамп знову висловив стурбованість з приводу загострення іноземного втручання в Лівію і підкреслив необхідність швидкої деескалації в регіоні.

У Білому домі додали, що президент Трамп і президент Ердоган підтвердили нагальну необхідність політичного врегулювання конфлікту в Сирії, а також безперешкодного гуманітарного доступу по всій країні.

У повідомленні адміністрації президента Туреччини говориться, що Ердоган і Трамп «домовилися про продовження тісного військового і політичного співробітництва» і підтвердили «прагнення до стабільності в регіоні Східного Середземномор’я».

Туреччина підтримує міжнародно-визнаний уряд Лівії, який в останні тижні досяг значних військових успіхів в боях з Лівійської національної армією, яку очолює Халіфа Хафтар.