Трамп переносить з’їзд республіканців з Північної Кароліни в інше місце

Президент США Дональд Трамп попередив у понеділок, що може перенести намічений на серпень Національний з’їзд Республіканської партії з Північної Кароліни в інше місце, якщо формат заходу доведеться коригувати через коронавірус.

Передбачуваний суперник Трампа Джо Байден через пандемію призупинив передвиборні мітинги.

Трамп написав в «Твіттері», що, якщо губернатор Північної Кароліни демократ Рой Купер не відповість негайно, чи буде дозволено заповнити майданчик по максимуму, то партія знайде «інше місце для проведення Національного з’їзду, з усіма робочими місцями і економічним розвитком, які це дає».

В ході конвенції будуть записані телезвернення, які відкриють останній етап передвиборної кампанії. З’їзд має розпочатися 24 серпня в місті Шарлотт.

Купер поки не дає коментарів. Національний з’їзд Демократичної партії, який відклали на місяць через коронавірус, повинен початися 17 серпня в Мілуокі, штат Вісконсін.

Офіційний представник оргкомітету заходу раніше в цьому місяці повідомила, що організатори «продовжують підтримувати постійний контакт з органами охорони здоров’я на рівні федерального уряду, штатів і муніципалітетів і будуть дотримуватися їх рекомендацій, щоб визначити, скільки людей можуть безпечно зібратися в Мілуокі в серпні».