Cуд залишив Антоненка під вартою до 23 липня

Печерський районний суд продовжив арешт спецназівцю та музиканту Андрію Антоненку. Його підозрюють у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

Таким чином суддя задовольнив клопотання прокурора і продовжив арешт до 23 липня. Водночас суд відмовив у видачі на поруки Антоненка кільком охочим.

Минулого тижня підозрюваним повідомили про закінчення досудового розслідування і змінили підозру тим, кого публічно звинувачували в убивстві Павла Шеремета.

Нагадаємо, 12 грудня 2019 року керівництво поліції повідомило про те, що у вбивстві Шеремета підозрюють дитячого кардіохірурга і волонтера Юлію Кузьменко, рок-музиканта і бійця СЗГ Андрія Антоненка і військового медика Яну Дугар. У справі також фігурує подружжя добровольців Владислава та Інни Грищенків.

За версією слідства, мотивом вбивства була “дестабілізація суспільно-політичної ситуації”. Вірогідних замовників назвати не змогли. Колеги Шеремета з “Української правди” засумнівалися в озвученій поліцією версії щодо мотивів вбивства.

Печерський суд відправив Дугар під домашній арешт, а Антоненка і Кузьменко взяв під варту без права внесення застави.

Журналіст Павло Шеремет трагічно загинув 20 липня 2016 року в результаті підриву автомобіля. Вибух стався о 7:45 ранку, коли він виїхав з дому і проїхав кілька десятків метрів, на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка в Києві.