Трамп закликав вивести американські війська з Афганістану

Президент США Дональд Трамп закликає повернути американських солдатів на батьківщину і вважає, що афганцям пора почати самим захищати свою країну.

“В Афганістані ми діємо як поліція, а не як бойова сила, якою ми є. Через 19 років прийшов час, щоб вони (афганці – ред.) самі несли поліцейську службу у своїй власній країні. Поверніть наших солдатів додому, але уважно стежте за тим, що відбувається, і боріться, як ніколи раніше, якщо це буде необхідно!”- написав Трамп у Twitter.

Наприкінці квітня телеканал NBC з посиланням на джерела повідомив, що президент США Дональд Трамп майже щодня в бесідах зі своїми радниками наполягає на повному виведенні американських військ з Афганістану через побоювання спалаху коронавірусу в країні.

Наприкінці лютого на церемонії в Катарі США і радикальний рух “Талібан” підписали першу за більш ніж 18 років війни угоду про мир, яка передбачає виведення іноземних військ з Афганістану за 14 місяців і початок міжафганського діалогу в березні після операції з обміну полоненими.