Глава “Укравтодору” передав до СБУ записи щодо тиску на відомство

Очільник Державного агентства автомобільних доріг Олександр Кубраков передав до Служби безпеки України записи стосовно тиску на діяльність відомства.

Про це повідомили у пресслужбі “Укравтодору”.

25 травня на сторінці Кубракова було опубліковано записи розмов президента Всеукраїнської дорожньої асоціації Артема Гриненка, що свідчать про тиск на керівництво.

“Записи підтверджують цілеспрямований тиск на керівництво агентства, яке “не берет взятки” та впроваджує високі кваліфікаційні вимоги до учасників тендерів на дорожні роботи. Серед іншого, у розмовах Гриненка фігурує підготовка розслідування bihus.info”, – зазначили в пресцентрі “Укравтодору”.

У відомстві зазначили, що, крім записів розмов Гриненка, сплановану медійну кампанію підтверджують дослідження Центру контент-аналізу. Зазначається, у ньому підтверджується системний характер розміщення негативу в інформаційному просторі.

У відповідь в “Укравтодорі” наголосили, що не будуть відповідати на зовнішній тиск і не будуть грати на інтереси окремих бізнес угруповань.

Також у відомстві оприлюднили розгорнуту відповідь на звинувачення у завищенні цін на асфальтобетонну суміш і продемонстрував, яким чином відбувається маніпуляція на цьому ґрунті.

Нещодавно керівник “Укравтодору” Олександр Кубраков опублікував докази того, що програму журналістських розслідувань Bihus.info використали для його навмисної дискредитації як керівника “Укравтодору” та низки найбільших українських компаній, зокрема “Онур” та “Автомагістраль-Південь”.