У Болгарії розповіли про правила літнього відпочинку на курортах

У Болгарії розповіли, як туристи відпочиватимуть цього літа на морських курортах, повідомляє АТОР.

Країна готується відкрити кордони з сусідніми країнами з 1 червня, а з 15 червня – з усіма країнами ЄС.

Як заявила міністр туризму Ніколіна Ангелкова, Болгарія веде інтенсивні переговори з державами, що мають схожу епідемічну ситуацію, про відновлення з 15 червня чартерних рейсів.

Туристів пускатимуть без тестів на COVID-19 і без карантину: при в’їзді іноземців попросять заповнити декларацію про те, що вони проінформовані про епідемічну обстановку в країні і приймають всі умови. У разі виявлення у них коронавірусної інфекції, всі витрати на лікування будуть за рахунок страховки або особистих коштів гостя.

Для підтримки внутрішнього туризму і залучення зарубіжних мандрівників Мінтуризму країни провело серію переговорів з курортними муніципалітетами та орендарями пляжів, а також прийняло ряд змін до галузевих законів.

В результаті цих заходів ціни на шезлонги і парасолі на пляжах повинні бути знижені мінімум наполовину. В іншому випадку концесіонерів пляжів чекають штрафи від 50 тисяч до 100 тисяч левів.

На 23 з 132 пляжах країни шезлонги і парасолі будуть безкоштовними, а на інших пляжах ціни будуть варіюватися від одного до п’яти левів.