Google відклала презентацію Android 11 через протести в США

Alphabet Inc’s, материнська компанія Google, оголосила, що запланована на 3 червня презентація нової версії операційної системи Android не відбудeться.

«Ми б раді розповісти вам більше про Android 11, але зараз не час святкувати», – йдеться в повідомленні.

Компанія пообіцяла назвати нову дату презентації найближчим часом. Через що було прийнято рішення відкласти захід, в повідомленні не уточнюється.

Штаб-квартира Google знаходиться в місті Маунтін-В’ю, розташованому в області затоки Сан-Франциско. 29 травня в найбільшому місті затоки – Сан-Хосе, як і в багатьох інших містах США, пройшли акції протесту.

У США четвертий день поспіль тривають заворушення, що почалися після смерті афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі. Він постраждав під час затримання і пізніше помер в лікарні. На відеозаписі, який зняв очевидець, видно, як поліцейський протягом декількох хвилин душить коліном лежачого на асфальті беззбройного чоловіка. Після того, що сталося всi чотири поліцейських, які брали участь у затриманні Флойда, були звільнені. Одному з них, Дереку Шовіну, пред’явлені звинувачення в ненавмисному вбивстві, він затриманий.

Незважаючи на арешт поліцейського, заворушення продовжилися. Спочатку протестували тільки жителі Міннеаполіса, але в п’ятницю їх підтримали інші великі міста.