Активісти мають покинути готель Козацький до 12:00

Активістам, які вчора, 20 лютого 2016 року, захопили готель “Козацький” у Києві, висунули ультиматум. Вони мають покинути будівлю до 12:00, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на власні джерела.

Як зазначається, у разі, якщо активісти відмовляться добровільно залишити будівлю захопленого готелю “Козацький”, проти них будуть застосовуватись силові дії.

Нагадаємо, вчора, 20 лютого 2016 року, активісти об’єднання “Революційні праві сили” захопили готель “Козацький”, де розмістили свій штаб. Пізніше вони заявив, що вимагають розгортання наметового містечка, оголошення загальної мобілізації і проведення Віче 21 лютого. На Майдані Незалежності були розміщені 6 наметів.

Також повідомлялося, що сьогодні вночі на перемовини з “Революційними правими силами” приїжджали заступник міністра оборони Олександр Дублян, представники МВС, волонтер Олексій Мочанов та інші.

Сьогодні, зранку на Майдані Незалежності сталася сутичка між протестувальниками та правоохоронцями, але наразі постраждалих немає. Правоохоронці перегородили вантажівку, яка привезла обладнання для встановлення сцени.

Демонстранти закликають до безстрокової акції протесту.Серед вимог РПС – відставка уряду Арсенія Яценюка та відбиття російської агресії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.