В Офісі президента хочуть створити пул з підконтрольних ЗМІ

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів про ідею створення президентського пулу ЗМІ, до якого увійдуть 20-25 журналістів.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню «Вести».

«Думаю, нам необхідний пул журналістів, які ходять на прес-конференції або брифінги. У ньому має бути 20-25 представників ЗМІ, не більше – так робиться в різних країнах Європи, в США. Тоді розмова виходить предметним і продуктивним. І це не означає, що ми закриваємося від інших ЗМІ», – сказав пан Тимошенко, пише detector media.

Він додав, що при впровадженні цього задуму будуть зважати на реакцію журналістської спільноти.

«Розуміємо, що буде багато незадоволених. Але це найпродуктивніша і робоча схема. Щоб прийшли 25 акредитованих журналістів отримали 25 відповідей. Інакше це перетворюється в процес обміну думками з президентом, самоствердження, світські бесіди», – говорить він.

Журналісти намагалися взяти коментар про деталі цієї ідеї в пана Тимошенка, а також – чому він дав інтерв’ю виданню «Вести» яке, за даними моніторингів, періодично поширює меседжі російської пропаганди.

Нагадаємо, напередодні прес-конференції президента представники низки ЗМІ поскаржилися в соцмережах, що ОПУ відмовив їм в акредитації.