Партія Порошенка просить Кличка стати їхнім кандидатом

Партія “Європейська солідарність” звернулася до мера Києва Віталя Кличка із пропозицією очолити список кандидатів до Київради від “ЄС”.

Про це йдеться в заяві партії “Європейська солідарність”.

“Наближається час, коли демократичні сили, які разом стояли пліч-о-пліч на Майдані, разом працювали в Київраді на благо киян та разом боролися за зміцнення столичного самоврядування, повинні заявити про свої принципові позиції і визначити своїх головних союзників”.

“Виходячи з інтересів киян та держави, “Європейська Солідарність” готова і цього разу висунути вас, Віталію Володимировичу, кандидатом на посаду Київського міського голови. І готова бачити Вас на чолі списку “Європейської солідарності” на виборах до Київради”.

В партії нагадали, що на попередніх виборах київського міського голови в 2015 році тоді ще Блок Петра Порошенка підтримав Кличка.

Нагадаємо, на початку 2015 року мер Києва Віталій Кличко робив заяви про самостійну участь його партії УДАР у місцевих виборах.

Але в підсумку Блок Петра Порошенка і УДАР домовились про спільну участь у виборах, як це було і під час парламентської кампанії 2014 року.

Перед президентськими виборами 2014 року Петро Порошенко і Віталій Кличко уклали політичну угоду, за яким єдиним кандидатом у президенти ставав Петро Олексійович, а кандидатом в мери Києва Віталій Володимирович.

Нагадаємо, згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.