Бабаріко зібрав підписи для висунення кандидатом у президенти Білорусі

Другий претендент в президенти Білорусі, екс-глава Белгазпромбанка Віктор Бабаріко, подолав планку в 100 тисяч підписів виборців, які необхідні для висунення кандидатом на виборах, повідомило агентство Sputnik Білорусь.

Вибори глави держави пройдуть в Республіці 9 серпня, для висунення своїх кандидатів ініціативним групам потрібно зібрати мінімум 100 тисяч підписів громадян. Цей етап триватиме по 19 червня включно. У п’ятницю Михайло Орда, керівник ініціативної групи на підтримку висунення на шостий термін чинного білоруського лідера Олександра Лукашенка, заявив, що за нього підписалися близько мільйона виборців.

“Претендент на президентський пост Віктор Бабаріко вже зібрав необхідні для висунення в кандидати 100 тисяч підписів, про це він сам повідомив на зустрічі в Бресті”, – повідомляє агентство.

Як зазначається, інші претенденти на президентський пост поки не оголошували про досягнення необхідного мінімуму за підписами. Всього в нинішній політичній кампанії в Республіці висуваються кандидатами 14 осіб.