Прикордонники врятували чоловіка, якого без свідомості несло течією річки Тиса до Угорщини

Прикордонники врятували чоловіка, якого без свідомості несло течією до угорського кордону, його дістали з води та передали кареті швидкої медичної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби.

Завдяки злагодженим діям, прикордонникам України та Угорщини вдалося врятувати життя українця.

“Вчора, близько пів десятої вечора, прикордонний наряд відділу „Дякове“ Мукачівського загону під час несення служби помітив, як по річці Тиса на території Угорщини течією зносить людину без ознак життя”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що прикордонники сповістили угорських колег та інші взаємодіючі підрозділи, а також виставили додаткові наряди для перевірки берегової відмілини річки Тиса, якою проходить українсько-угорський кордон. Незабаром прикордонники Угорщини сповістили, що виявили невідомого чоловіка без свідомості та викликали швидку медичну допомогу.

“Українським правоохоронцям вдалося попередньо встановити, що 28-річний українець, місцевий житель прикордоння, стрибнув з мосту, який знаходиться на території України. Далі, ймовірно, отримавши травму, чоловік не зміг впоратися зі стрімкою течією річки та його почало зносити на територію сусідньої країни”, — додається у повідомленні.

Наразі під час прикордонно-представницької зустрічі угорські правоохоронці передали чоловіка українським прикордонникам. Що наштовхнуло чоловіка на такий вчинок він поки не пояснив.