Серед протестувальників РПС появився екс-нардеп Юрій Кармазін

Об’єднання під назвою “Революційні праві сили” (РПС), яке розпочало акцію протесту на Майдані Незалежності в центрі Києва в суботу, має намір провести віче на Майдані Незалежності в неділю о 17:00.

“Наша мета – завершення Революції Переваги, відновлення конституційного ладу, конструктивні зміни у вигляді” громадського уряду “або впливу суспільства на уряд, що дасть можливість реалізувати пряме народовладдя в Україні”, – сказав на прес-конференції в ніч з суботи на неділю в готелі “Козацький” представник штабу РПС Антон Бондаренко (позивний “Меч”, член організації “Білий молот”, воював в батальйоні “Айдар”).

Він зазначив, що в складі РПС і приєдналися до нього об’єднань багато військових як з добровольчих батальйонів, так і зі Збройних сил України, але їхня акція є мирною. “Ми зробимо все, щоб зміни в Україні пройшли без крові. Але якщо злочинці при владі спробують здійснити силовий розгін або якісь провокації, то ті бойові об’єднання, які входять в нашу координаційну платформу РПС, неодмінно стануть на захист українського народу, і ніхто не вагатиметься “, – заявив О. Бондаренко.

Лідер Партії захисників вітчизни, колишній народний депутат України Юрій Кармазін заявив, що в результаті консультацій між різними суспільно-політичними силами з’явилася програма дій руху “За відновлення конституційного ладу в Україні”, яка передбачає звільнення політичних в’язнів, відставку уряду, глави Нацбанку, секретаря РНБО, начальника Генштабу ЗСУ, керівників силових відомств, заборона участі у владі всім, хто був при владі в останні 10 років і “завдав величезної шкоди Україні”. Програма також передбачає початок слідства щодо дій Кабміну, Верховної Ради та апарату президента, запуск імпічменту президента в разі невиконання ним “вимог Конституції і українського народу”.

За його словами, рух виступає за негайне скликання пленарного засідання Верховної Ради для розгляду “вимог народу України” і ліквідації негативного впливу “помилкового курсу уряду і парламенту України за останні два роки”. Вони також пропонують обрання нового прем’єр-міністра після “громадського обговорення” в триденний термін, проведення виборів міністрів “на професійно-патріотичних засадах” під контролем громадськості.

Учасники даної ініціативи виступають за введення воєнного стану на Донбасі і в Криму, визнання Мінських угод “антинародними, антиконституційними і нелегітимними”, перехід до нового формату врегулювання військового конфлікту на базі Будапештського меморандуму з залученням Польщі і Туреччини, а також за проведення “установчого зібрання” після “перемоги над агресором і відновлення територіальної цілісності України”.

Серед економічних вимог учасників руху – відділення влади від бізнесу, відкрите тарифоутворення і заборона на підвищення тарифів у сфері ЖКГ, громадський контроль над природними монополіями, введення держуправління в банки з російським капіталом, мораторій на отримання кредитів від МВФ, Світового банку та інших фінансових організацій ” на проїдання “.

Ю.Кармазін також заявив, що зайшли в готель “Козацький” протестуючі “абсолютно беззбройні” і “знаходяться тут за угодою з керівництвом цього готелю”.

Джерело: Інтерфакс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.