Facebook призупинив інтеграцію Giphy в Instagram через перевірки регулятора

Британське Управління із захисту конкуренції і ринків (Competition and Markets Authority) оголосило про перевірки покупки компанією Facebook сервісу для пошуку і зберігання анімацій Giphy на відповідність антимонопольному вимогам.

Відомство зобов’язало компанію призупинити інтеграцію GIF-платформи в соцмережу Instagram на час розслідування. Учасники угоди повинні надати свої коментарі регулятору до 3 липня, після чого буде прийнято рішення про подальший перебіг розслідування, йдеться в наказі CMA.

Facebook погодився призупинити процес інтеграції Giphy в Instagram, передає Axios. У компанії готові показати регуляторам позитивний ефект від угоди як для споживачів, так і для розробників, повідомив представник.

8 червня про перевірку придбання Facebook сервісу Giphy оголосило австралійське антимонопольне відомство (Australian Competition & Consumer Commission). Регулятор планує з’ясувати, чи отримає Facebook в результаті угоди інформацію для посилення своєї частки на тому чи іншому ринку і чи зможе компанія отримувати відомості про конкурентів в порушення антимонопольних вимог.

Про операцію Facebook і Giphy стало відомо 15 травня. За даними Axios, Facebook заплатив за Giphy $ 400 млн. Переговори одна з найбільших технологічних компаній і GIF-платформа почали вести ще до пандемії коронавіруса, хоча тоді мова йшла про партнерство, а не про покупку, повідомляли джерела.