У «Формулі-1» на сезон-2020 відмовляться від церемонії нагородження

Спортивний директор «Формули-1» Росс Браун розповів, що в сезоні-2020 на умовах пандемії після перегонів не будуть проводитися традиційні церемонії нагородження.

Почему гонщики обливаются шампанским? — Сообщество ...

«Ми не зможемо проводити церемонії нагородження на подіумі, але розглядаємо можливість організації чого-небудь прямо на решітці. Один з варіантів – розмістити на трасі три призові машини, а гонщики стануть поряд. Ми також не зможемо вручати трофеї, оскільки не можна підпускати сторонніх людей так близько до гонщиків. Однак ми працюємо над різними варіантами і думаємо над тим, як організувати якусь церемонію для телеглядачів», – наводить слова Брауна прес-служба« Формули-1».

Він зазначив, що також тимчасово доведеться відмовитися від параду пілотів, замість якого планується брати у них інтерв’ю.

«Ми опрацьовуємо кожен аспект – від моменту приїзду команд на трасу до моменту, коли вони її покинуть. Є багато способів зробити видовище цікавим, не жертвуючи безпекою», – додав Браун.

Старт сезону 2020 року було відкладено через пандемію коронавірусу. Перший етап планується провести в Австрії 3-5 липня.