Опублікований повний календар Євро-2020
УЄФА представила повний розклад матчів фінального турніру Євро-2020, який пройде наступного літа.
11 червня
Група A: Туреччина – Італія (21:00, Рим)
12 червня
Група A: Уельс – Швейцарія (15:00, Баку)
Група B: Данія – Фінляндія (18:00, Копенгаген)
Група B: Бельгія – Росія (21:00, Санкт-Петербург)
13 червня
Група D: Англія – Хорватія (15:00 Лондон)
Група C: Австрія – переможець плей-офф Шляхи D або A (18:00, Бухарест)
Група C: Нідерланди – Україна (21:00, Амстердам)
14 червня
Група D: Переможець плей-офф Шляхи C – Чехія (15:00, Глазго)
Група E: Польща – переможець плей-офф Шляхи B (18:00, Дублін)
Група E: Іспанія – Швеція (21:00, Більбао)
15 червня
Група F: Переможець плей-офф Шляхи A або D – Португалія (18:00, Будапешт)
Група F: Франція – Німеччина (21:00, Мюнхен)
16 червня
Група B: Фінляндія – Росія (15:00, Санкт-Петербург)
Група A: Туреччина – Уельс (18:00, Баку)
Група A: Італія – Швейцарія (21:00, Рим)
17 червня
Група C: Україна – переможець плей-офф Шляхи D або A (15:00, Бухарест)
Група B: Данія – Бельгія (18:00, Копенгаген)
Група C: Нідерланди – Австрія (21:00, Амстердам)
18 червня
Група E: Швеція – переможець плей-офф Шляхи B (15:00, Дублін)
Група D: Хорватія – Чехія (18:00, Глазго)
Група D: Англія – переможець плей-офф Шляхи C (21:00, Лондон)
19 червня
Група F: Переможець плей-офф Шляхи A або D – Франція (15:00, Будапешт)
Група F: Португалія – Німеччина (18:00, Мюнхен)
Група E: Іспанія – Польща (21:00, Більбао)
20 червня
Група A: Італія – Уельс (18:00, Рим)
Група A: Швейцарія – Туреччина (18:00, Баку)
21 червня
Група C: Переможець плей-офф Шляхи D або A – Нідерланди (18:00, Амстердам)
Група C: Україна – Австрія (18:00, Бухарест)
Група B: Росія – Данія (21:00, Копенгаген)
Група B: Фінляндія – Бельгія (21:00, Санкт-Петербург)
22 червня
Група D: Чехія – Англія (21:00, Лондон)
Група D: Хорватія – переможець плей-офф Шляхи C (21:00, Глазго)
23 червня
Група E: Переможець плей-офф Шляхи B – Іспанія (18:00, Більбао)
Група E: Швеція – Польща (18:00, Дублін)
Група F: Німеччина – переможець плей-офф Шляхи A або D (21:00, Мюнхен)
Група F: Португалія – Франція (21:00, Будапешт)
24 і 25 червня – дні відпочинку
1/8 фіналу
26 червня
1: 2A – 2B (18:00, Амстердам)
2: 1A – 2C (21:00, Лондон)
27 червня
3: 1C – 3D / E / F (18:00, Будапешт)
4: 1B – 3A / D / E / F (21:00, Більбао)
28 червня
5: 2D – 2E (18:00, Копенгаген)
6: 1F – 3A / B / C (21:00, Бухарест)
29 червня
7: 1D – 2F (18:00, Дублін)
8: 1E – 3A / B / C / D (21:00. Глазго)
30 червня та 1 липня – дні відпочинку
Чвертьфінали
2 липня
Чвертьфінал 1: Переможець матчу 6 – переможець матчу 5 (18:00, Санкт-Петербург)
Чвертьфінал 2: Переможець матчу 4 – переможець матчу 2 (21:00, Мюнхен)
3 липня
Чвертьфінал 3: Переможець матчу 1 – переможець матчу 3 (18:00, Баку)
Чвертьфінал 4: Переможець матчу 8 – переможець матчу 7 (21:00, Рим)
4 і 5 липня – дні відпочинку
Півфінали
6 липня
Півфінал 1: Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2 (21:00, Лондон)
7 липня
Півфінал 2: Переможець чвертьфіналу 4 – переможець чвертьфіналу 3 (21:00, Лондон)
8, 9, 10 липня – дні відпочинку
Фінал
11 липня
Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (21:00, Лондон)