Рефат Чубаров: Потрібно створити потужне міністерство з реінтеграції окупованих територій

Замість того, щоб плодити дрібні структури у справах окупованого Криму і східних районів, варто створити потужний центральний орган виконавчої влади, який буде охоплювати широкий спектр проблем як щодо населення на окупованих територіях, так і переселенців, а також займатися поверненням цих територій.

Про це в ефірі «UKRLIFE.TV» заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Якщо вже не відновлювати Раду міністрів Криму, що є в Конституції України, – то необхідно врахувати, що у нас є ще значна частина нами неконтрольованих територій в Донецькій і Луганській областях. Зараз якраз я намагаюся донести це уряду – при переформатуванні уряду нам треба просто виходити на потужне міністерство. Потрібно подумати над його назвою – я думаю, що обов’язково там має бути слово “реінтеграція”, тобто на повернення цих територій. Ми можемо об’єднати і Донецьк, і Луганськ, і Крим. Повинен бути обов’язково віце-прем’єр, який буде нести весь цей блок питань, і ось в складі цього органу центральної виконавчої влади треба просто концентрувати всі питання, які пов’язані з людьми, які живуть сьогодні там, в стані окупації, з людьми, які були змушені покинути Крим і частини Донецької і Луганської областей», – вважає Чубаров.

Крім того, на його думку, такий центральний орган виконавчої влади повинен займатися і всіма програмами, пов’язаними з поверненням цих територій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.