“Зоря” перемогла “Десну” з рахунком 2:1

“Зоря” у матчі 27-го туру української Прем’єр-ліги обіграла “Десну”.

Поєдинок відбувся у Чернігові та закінчився з рахунком 2:1 на користь команди Віктора Скрипника.

Луганчани вийшли вперед уже в дебюті зустрічі. На 6-й хвилині Тимчик виконав ривок правим флангом і прострілив до штрафного майданчика на Юрченка. Той не знайшов адресата передачею п’ятою, але капітан чернігівців Денис Фаворов припустився безглуздої помилки і віддав просто під удар Владислав Кочергіну, який розстріляв ворота Євгена Паста.

Подвоїли рахунок гості у другому таймі. На 55-й хвилині Богдан Михайличенко перехитрив гравців “Десни” та пробив штрафний удар під стінкою – м’яч рикошетом від ноги захисника опинився у сітці воріт чернігівської команди.

Під кінець зустрічі чернігівці активізувалися та в компенсований час заробили пенальті – м’яч потрапив у руку Чеберко після удару Фаворова. Гравець “Зорі” отримав другу жовту картку та був вилучений з поля.

Фаворо забив одинадцятиметровий ударом у нижній кут, але часу для порятунку вже не було – 2:1 на користь “Зорі”.

Українська Прем’єр-ліга. 27-й тур.

«Десна» – «Зоря» – 1:2

Денис Фаворов (90+8, з пенальті) – Владислав Кочергін (6), Богдан Михайличенко (55).

Євген Чеберко (90+7 – 2 ЖК).

Андрій Мостовий (10), Максим Імереков (43), Андрій Гітченко (53), Леван Арвеладзе (66), Дмитро Хльобас (86), Йоонас Тамм (90 + 1) – Віталій Вернидуб (24), Євген Чеберко (32), Максим Луньов (89), Артём Громов (90+3).

«Десна»: Євген Паст – Андрій Мостовий (Андрій Тотовицький, 46), Андрій Гітченко, Максим Імереков, Денис Фаворов, Юхим Конопля – Владислав Калитвинцев (Йоонас Тамм, 46), Владислав Огиря, Єгор Картушов (Орест Кузик, 85), Леван Арвеладзе (Філіп Будковський, 69) – Олександр Філіппов (Дмитро Хльобас, 78).

«Зоря»: Заури Махарадзе (Нікола Василь, 78) – Віталій Вернидуб, Олександр Тимчик, Дмитро Іванисеня (Максим Луньов, 27) – Євген Чеберко, Владислав Кочергін, Владлен Юрченко, Дмитро Хомченовський, Артем Громов, Богдан Михайличенко – Владислав Кабан (Михайло Перович, 90).