Ворскла завдяки Ісенку в серії пенальті вирвала путівку в фінал Кубка України у Маріуполя

“Маріуполь” та “Ворскла” розіграли другу путівку до фіналу Кубка України-2019/20.

Полтавчани обіграли приазовців за порожніх трибун стадіону імені Бойка в Маріуполі та вийшли до вирішального матчу турніру. Основний час зустрічі закінчився внічию 1:1, в екстратаймах команди голів не забили, а в серії пенальті тріумфували підопічні Юрія Максимова з рахунком 3:2.

Мариуполь Ворскла - 16-летний вратарь Павел Исенко вывел полтавчан ...

Команда Олександра Бабича відкрила рахунок наприкінці першого тайму – на 37-й хвилині результативним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Сергій Горбунов.

Полтавчани зуміли відігратися за десять хвилин до кінця основного часу поєдинку. Ігор Тищенко завалив Руслана Степанюка у карній зоні, а Ібрагім Кане з пенальті переграв голкіпера “Маріуполя”.

Таким чином, гра перейшла до овертаймів, де команди не змогли вразити ворота одна одної.

Юрій Максимов під серію пенальті випустив на поле 16-річного воротаря Павла Ісенка.

Юний гравець замінив воротаря молодіжної збірної України Дмитра Різника.

Переможця напруженої зустрічі вирішила серія пенальті, де міцнішими виявилися нерви у футболістів полтавської команди – 3:2.

В результаті Ісенко зробив три сейви на п’ять ударів і допоміг «Ворсклі» вийти у фінал Кубка України, де команда зіграє з «Динамо».

У нинішньому сезоні чемпіонату U-19 Ісенко провів 5 матчів, а також потрапляв в заявку на ігри U-21.

У фінальному матчі турніру “Ворскла” побореться за трофей з київським “Динамо”, яке в першому півфіналі впоралося з першоліговим “Минаєм” (2:0).

Фінал Кубка України-2019/20 відбудеться 8-го липня на “Арені-Львів”.

Спершу вирішальний поєдинок мав прийняти Тернопіль, але через пандемію COVID-19 матч перенесли до Львова. Натомість у Тернополі проведуть фіналу наступного розіграшу Кубка України.

Номінальним господарем фіналу, згідно з жеребкуванням, буде “Динамо”.

Кубок України. Півфінал.

«Маріуполь» – «Ворскла» – 1:1 (по пенальті 2:3)

Горбунов (37) – Кане (80, з пенальті)

Серія пенальті: 0:1 – Пуцлін, 0:1 – Кулаков (воротар), 0:1 – Шехич (вище), 1:1 – Кащук, 1:2 – Кане, 2:2 – Полегенько, 2:3 – Скляр, Ігнатенко (воротар), 2:3 – Баєнко (воротар), 2:3 – Корнієнко (воротар).

Топалов (32), Тищенко (84), Биков (114) – Скляр (70), Ндіайє (79), Пуцлін (81), Чеснаков (87)

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Чоботенко, Яворський (Биков, 75), Корнієнко, Чурко (Кулаков, 69), Ігнатенко, Мішньов (Тищенко, 75), Горбунов (Дава, 56), Топалов (Кащук, 69), Фомін (Дудик, 112).

«Ворскла»: Різник (Ісенко, 120), Пердута, Чеснаков, Ндіайє (Баєнко, 80), Сапай, Скляр, Пуцлін, Ребенок (Шехіч, 76), Кулач (Кравчук, 59), Кане, Степанюк.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)