У Криму почали перекачування води з Іванівського водозабору, щоб напоїти Сімферополь

У анексованому Криму 29 червня почали відкачування води з Іванівського водозабору для постачання Сімферополя. Про це повідомив російський глава Криму Сергій Аксенов.

«Ми запускаємо чергову гілку з Іванівського водозабору для забезпечення Сімферополя питною водою. 25 тисяч кубів води додатково отримуватиме Сімферополь. Вода буде накопичуватися в Партизанському водосховищі і ситуація поліпшуватиметься», – сказав Аксенов, пишуть Крим реалії.

Як пояснив керівник підприємства «Вода Криму» Володимир Баженов, триває відкачка артезіанської води. При цьому Аксенов запевнив, що «ніякої екологічної загрози це не становить».

Раніше міністр житлово-комунального господарства Криму Дмитро Черняєв повідомив, що до Сімферополя прокладають ще один водовід.

Голова російського уряду Криму Юрій Гоцанюк стверджує, що півострів не потребує постачання дніпровської води з материкової України Північно-Кримським каналом.

1 червня на пресконференції в Києві прем’єр-міністр України Денис Шмигаль сказав, що питання про відновлення поставок дніпровської води в Крим в українській повістці немає.