2 тисячі контрафактних футбольних м`ячів з Пакистану виявили в Одеському порту

В Одеському морському порту виявили майже 2 тисячі контрафактних футбольних м`ячів з Пакистану.
М`ячі надійшли в порт з Пакистану на адресу українського підприємства.
При здійсненні митних формальностей з`ясувалося, що майже 2 тисячі м`ячів мають ознаки незаконного використання знаків для товарів і послуг, які належать UEFA CHAMPIONS LEAGUE і стосуються чемпіонату Євро-2020.
Зазначається, що під час організації та проведення чемпіонатів Союзу європейських футбольних асоціацій (UEFA) використання будь-яким способом словесних знаків, найменувань, девізів, емблем, символів і талісманів турніру без дозволу асоціації забороняється.
Тому митне оформлення м`ячів призупинено, про них повідомлено представнику компанії UEFA в Україні.
Зараз правовласник, який офіційно підтвердив факт порушення прав інтелектуальної власності, визначається зі стратегією протидії незаконно використаним знакам для товарів і послуг, які належать UEFA CHAMPIONS LEAGUE.
У прес-служби нагадали, що аналогічний випадок мав місце перед Євро-2012. Тоді в Одеський порт також з Пакистану надійшла 1 тисяча футбольних м`ячів з символікою чемпіонату.
Відновлення прав інтелектуальної власності тоді було досягнуто шляхом механічного видалення маркування цих знаків (зображення стерли з допомогою розчинника).
Зазначається, що в Пакистані виготовляється до 80% футбольних м`ячів середнього і вищого рівнів.