КМУ призначив першим заступником Держагентства з енергоефективності та енергозбереження Костянтина Гуру

Кабінет міністрів призначив першим заступником Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Костянтина Гуру і тимчасово поклав на нього виконання обов`язків голови відомства.
Відповідне розпорядження від 25 червня опубліковано на урядовому порталі.
«Призначити Гуру Костянтина Юрійовича першим заступником Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов`язків терміном на п`ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування терміном на три місяці», – сказано в розпорядженні.
Також уряд тимчасово, до призначення в установленому порядку голови Держенергоефективності, поклало на Гуру виконання цих обов`язків.
Крім того, Кабмін призначив Шафаренка Юрія Анатолійовича заступником голови Держенергоефективності.
У листопаді 2019 року Кабінет міністрів України звільнив Сергія Савчука з посади голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, який очолював відомство з 2014 року.
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності) є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику в сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.