Вогнеборці ліквідовують пожежу на сміттєзвалищі площею 1000 кв. м у Миколаївській області

У Вітовському районі Миколаївської області вогнеборці ліквідовують пожежу на сміттєзвалищі площею 1000 кв. м, яка сталася напередодні.
Як повідомляє ГУ ДСНС в Миколаївській області, інформація про пожежу сміття на полігоні твердих побутових відходів ПП «Мильча» на вул. Набережна, 2, у с. Мішково-Погорілове надійшла на лінію «101» 1 липня о 16:59.
За даними ДСНС, о 19:00 рятувальникам вдалося локалізувати пожежу на площі 1000 кв. м.
«Ліквідація наразі триває, адже майже по всьому периметру є осередки, які тліють, подекуди фіксується відкрите горіння. Жителі найближчого населеного пункту скаржаться на задушливий їдкий дим», – йдеться у повідомленні.
У відомстві зазначили, що пожежі на даному об’єкті мають систематичний характер, підприємство самоусунулось від виконання прямих обов`язків щодо забезпечення протипожежної безпеки на об`єкті.
«Говорячи про забезпечення протипожежної безпеки на даному об‘єкті, маємо низку наявних порушень, серед яких: порушення технологічного регламенту захоронення твердих побутових відходів, відсутність вододжерел, пересипання шарів сміття землею, недостатня кількість спецтехніки та не перекрито доступ сторонніх осіб на територію об’єкту», – додали в ДСНС.