У Берліні були спроби визначити конкретні дати зустрічі норманської четвірки на вищому рівні – Козак

Російська сторона заявила, що після зустрічі політичних радників глав держав “нормандської четвірки” (Україна, Німеччина, Франція та РФ) в Берліні, не вдалось дійти прориву по переговорам.

Про це повідомив в п’ятницю журналістам в Берліні заступник керівника адміністрації президента РФ Дмитро Козак, передає “ТАСС”.

“Сказати, що є прорив, не наважусь, — сказав радник Путіна. — Сьогодні (3 липня — ред.) відбулась складна грунтовна розмова з усіх аспектів врегулювання конфлікту відповідно до мінських угод”. Він додав, що російські стороні знадобилось багато часу, щоб зрозуміти позицію України.

“Крім того, вдалося нарешті наблизитися, я б не сказав, що остаточно узгодити, (але) наблизитися до того, що повинен бути прийнятий комплекс додаткових заходів з припинення вогню”, — зазначив він.

На думку радника президента РФ, сторони наблизилися до того, щоб на найближчому засіданні ТКГ у Мінську були б прийняті конкретні комплекси додаткових заходів. “Остаточний фінальний документ ми домовилися, оскільки його не вдалося узгодити в деталях, доузгодити в телефонному режимі”, — сказав він.

Зазначається, що учасники зустрічі спробували визначити тимчасові рамки проведення наступного саміту.

“Про зустріч на рівні міністрів мови не було. Були спроби визначити конкретні дати зустрічі на вищому рівні”, — сказав Козак. “Але про це говорити поки дуже-дуже рано”, — додав Козак.