Мер Флориди оголосив про введення комендантської години

Різке збільшення кількості хворих коронавірусом у Флориді, США, через масове ігнорування правил соціального дистанціювання та елементарного захисту призвело до кардинальних рішень місцевої влади.

Мер Майамі-Дейд оголосив про введення комендантської години, а також інших обмежень, повідомляє Голос Америки.

“Карлос Хіменес, мер найбільш густонаселеного округу Флориди, Майамі-Дейд, у зв’язку зі спалахом COVID-19 оголосив комендантську годину і попередив про закриття деяких компаній, які відкрилися, в червні”, – йдеться в повідомленні

Комендантська година діятиме з 22:00 до 6 ранку, починаючи з вечора п’ятниці. При цьому поки незрозуміло, чи буде заборонено жителям взагалі з’являтися на вулиці в нічний час, чи це стосується тільки діяльності нічних закладів.

Мер також закрив в окрузі всі казино, кінотеатри та інші розважальні місця.

“Комендантська година потрібна для того, щоб люди не виходили на вулицю і не проводили час з друзями, що, як показало, сприяє швидкому поширенню вірусу”, – пояснив Хіменес.

Зазначається, що нові заходи покликані зменшити потенційне навантаження на місцеві лікарні, в яких не вистачає медперсоналу. Раніше мер округу Майамі-Дейд оголосив про закриття пляжів майбутніми вихідними, коли американці будуть святкувати День незалежності.

Флорида є одним зі штатів, де кількість нових хворих COVID-19 різко зросла в останні дні. Зокрема, у четвер там було зафіксовано 10 109 випадків зараження.