«Парламентський кубок» – 2020 (онлайн-трансляція матчу)

Організаторами футбольного матчу виступають: Українська асоціація футболу, Українська прем’єр-ліга та Інформаційне агентство «Центр новин».

Основна мета матчу – допомога дітям-переселенцям зі Сходу України.

Благодійний матч відбувається під патронатом Президента Української асоціації  футболу України Андрія Павелка та за підтримки голови Асоціації футболу Донецької області Максима Єфімова.

Водний партнер благодійного матчу корпорація Оболонь.

Футбольний матч відбувається із дотриманням медичного протоколу та санітарно-епідемічних норм.

Пряма трансляція матчу відбувається на YouTube-каналі ІА “Центр новин”

Склади команд:

Збірна народних депутатів (Володар Парламентського кубку  – 2018): Олександр Пасічний, Василь Мокан, Іван Кириленко, Андрій Кожем’якін, Нестор Шуфрич, Олександр Сухов, Сергій Вельможний, Андрій Герус, Дмитро Косюк, Дмитро Микиша, Богдан Кицак, Олександр Кабанов, Михайло Лаба, Юрій Загородній, Сергій Льовочкін, Микола Тищенко, Ігор Негулевський, Андрій Жупанін, Ростислав Тістик.

Збірна журналістів України (триразовий чемпіон Парламентського кубку): В’ячеслав Шевчук, Рустам Худжамов, Олексій Бєлік, Андрій Столярчук, телеканал Футбол; Ярослав Твардовський, Динамоманія, Василь Саф’янюк, ICTV,  Мазурик Роман, Володимир Шемулянський, Вадим Дробашко, ІА Центр новин, Максим Корзун, Євген Перестенко Перший національний, Олександр Ващук, Олег Ящук Еспресо ТВ, Ігор Циганик, Про футбол, Віктор Вацко, «Вацко live»,  Олександр Сєрцов 4 студія, Іван Узунов, Українська правда, Сергій Ситник, Футбум, Богдан Машай, Прямий канал, Юрій Чміль, Олександр Гапоненко Спортарена, Адрій Варчак, Віталій Гарковенко, Василь Пехньо, Шустер Live

граючий тренер команди легенда українського футболу Василь Кардаш.

Президент Збірної журналістів України – Ольга Витак

Історія «Парламентського кубку»:

Команда журналістів ставала володарем «Парламентського кубку» в 2016, 2017, 2019 роках. У 2018 році Збірна народних депутатів вперше виграла «Парламентський кубок».

Результатом 1-го «Парламентського кубку – 2016» стала побудова та облаштування кімнат корекційного центру «Прімавера» для дітей з обмеженими можливостями. Під час проведення 2-го «Парламентського кубку – 2017» був побудований та відкритий дитячо-спортивний майданчик в смт. Комишувасі, Попаснянського р-ну, Луганської області (за 10 км від лінії фронту). За результатами третього, четвертого «Парламентського кубку» – діти із Східної України отримали футбольну форму та екіпіровку для занять спорту.

Матч розпочався урочистим виконанням Державного гімну України талановитою співачкою Юлею Цюпило.

Гравець Збірної журналістів В’ячеслав Шевчук на 5-ій хвилині відкрив рахунок ,1:0

Гравець Збірної народних депутатів Сергій Льовочкін неодноразово створював гострі ситуації біля ворот Збірної журналістів України.

На 31-ій хвилині гравець Збірної народних депутатів Ігор Грищенко зрівнює рахунок в матчі: 1:1.

Перший тайм завершено. Рахунок 1:1

На початку другого тайму гравець Збірної журналістів Олексій Бєлік подвоює рахунок, 1:2

На 43-ій хвилині гравці Збірної народних депутатів створили небезпечну ситуацію біля воріт Збірної журналістів України, проте фортуна була на боці журналістів.

На 52-ій хвилині ситуація повторилась.

Проте гравець Збірної журналістів України на 53-ій хвилині збільшує рахунок матчу , 1:3. Гра триває.

Загострення гри. В’ячеслава Шевчука завалили на газон.

На 59-ій хвилині гравець Збірної народних депутатів Олександр Пасічник забиває другий гол у ворота Збірної журналістів України.

Рахунок матчу 2:3.

Залишилось 9 хвилин гри. Атака продовжується. Вадим Дробашко обігрує двох нардепів, але втрачає м ‘яч. Порушення правил проти Кіскіна.

На 68-ій хвилині пробиває пенальті Іван Узунов. Рахунок 2:4 .