У Львові зніматимуть фільм за романом Кузьми Скрябіна

У Львові вже в цьому місяці розпочнуться зйомки фільму за романом Андрія Кузьменка Я, Побєда і Берлін.

У суботу, 3 липня, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся із знімальною групою фільму, повідомила прес-служба міськради Львова.

“Зараз у Львові є нові цікаві локації. Ми будемо тут навіть знімати берлінську частину сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспівтовариства раніше незвідані локації”, – розповів кінооператор Дмитро Недря.

У свою чергу Садовий пообіцяв знімальній групі максимальну підтримку від міста.

“Нам вигідно, щоб у Львові створювалися фільми, щоб це якимось чином давало місту рекламу. Це особливо потрібно в нинішній час”, – зазначив Садовий.

Фільм Я, Побєда і Берлін за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно. Фінансова підтримка з боку держави становить 27 млн ​​грн – це 75% загальної вартості виробництва. Роботу над фільмом розпочали в листопаді 2019 року.

Це буде комедія, що розповідає історію хлопця Кузьми, який придбав перше у своєму житті авто під маркою Побєда. Готовий разом з ним підкорювати весь світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом у Берлін. Однак ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають їх, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію – Анатолій Крим і Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв і Артем Доллежаль.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.