Динамо на своєму полі програло Шахтареві

У матчі 29-го туру української Прем’єр-ліги Динамо на своєму полі програло Шахтареві з рахунком 2:3.

Рахунок у матчі було відкрито на 31-й хвилині. Тарас Степаненко пробив Дениса Бойка після того, як до нього відскочив м’яч після удару Сергія Болбата у штангу.

Через вісім хвилин перевагу «гірників» у рахунку збільшив Євген Коноплянка. Вінгеру Шахтаря вдався класний обвідний удар у дальній кут з-за меж штрафного.

Однак уже в дебюті другого тайму Динамо вдалося відіграти один м’яч. Беньямін Вербич зіграв на добиванні після того, як Анатолій Трубін випустив м’яч з рук після нескладного удару Миколи Шапаренко.

На 67-й хвилині Динамо несподівано відігралося. Карлос Де Пена після довгого закидання від Олександра Сироти перекинув м’яч через Трубіна, який необґрунтовано залишив ворота.

Але всього через п’ять хвилин «гірники» знову вийшли вперед. Тайсон, що тільки з’явився на полі, вивів на побачення з Бойком Алана Патріка, який пробив у дальній кут.

Через поразку кияни ризикують втратити друге місце в турнірній таблиці Прем’єр-ліги за підсумками 29 турів. Випередити киян може Зоря, якщо у своєму матчі виграє у Олександрії.

Динамо – Шахтар 2:3
Голи: Степаненко, 31, Коноплянка, 39, Вербич, 51, Де Пена, 67, Алан Патрік, 72
Вилучення: Піварич, 90+2