Лідери місцевого самоврядування об’єднуються в партію “Пропозиція”

Лідери місцевого самоврядування об’єднуються в єдину політсилу – партію “Пропозиція”.

Усе для того, аби зорганізувати ефективну систему влади на місцях та розбудовувати українські міста.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

“Проблеми в містах ті самі, однакові, на території всієї нашої держави. У нас є рецепт, як ці проблеми вирішити, але фактично центральна влада не дослухається до нас. Таким чином на одній із зустрічей Асоціації міст України, яка є громадською організацією, яка немає політичних амбіцій чи планів, було вирішено створити саме політичну партію і залучити до неї всіх людей, які переживають за місцеве самоврядування”, – каже міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

До партії вже приєдналося більш як 20 людей. Кажуть, що “Пропозиція” – це партія професіоналів, партія місцевого самоврядування.

Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив: “Ми продовжуємо вести переговори. Ми буквально два тижні тому оголосили партію. Нас було 5 осіб. Сьогодні нас вже більше 20. Я думаю, що до нашого вересневого з’їзду до нас додадуться ще учасники. Але я хочу підкреслити, це необов’язково мери великих міст”.

Політичні експерти зауважують, в Україні вже давно назріла необхідність створення партії місцевого самоврядування.

Політолог Ігор Рейтерович каже: “Партія місцевого самоврядування – вона в Україні конче потрібна. Я не знаю жодної розвинутої країни, де не було б політичних сил, які багато уваги приділяли питанням місцевого рівня, оскільки нормальна політика вона виникає знизу, а потім вже реалізується десь там в центрі”.

У новоствореній “Пропозиції” свої парламентські амбіції не приховують.

“У випадку, якщо будуть парламентські вибори, то, звичайно, ми будемо брати участь в парламентських виборах, дострокових. Ми зайняті партбудівництвом. Ще раз хочу підкреслити: ми не хочемо партію нашу будувати виключно для місцевих виборів. З місцевими виборами кожен з нас розібрався і так”, – зазначив Борис Філатов.

Уже незабаром у політсилі обіцяють представити програму партії та кандидатів в мери українських міст.