На Закарпатті прикордонники виявили викрадене «БМВ» та «Мерседес» без VIN-коду

Викрадений автомобіль виявили сьогодні вранці в пункті пропуску «Лужанка» прикордонники Мукачівського загону.

Як передає прес-служба ДПСУ, під час заходів прикордонного контролю на одну з автівок, які перетинали кордон, спрацювала база даних Інтерполу.

В ході перевірки VIN-коду автомобіля «БМВ» 2008 року випуску з українськими номерними знаками, прикордонники встановили, що автівка була викрадена у Литві та з квітня 2018 року знаходиться в міжнародному розшуку.

Водій – 33-річний українець, намагався виїхати на автомобілі до Угорщини.

Про даний факт прикордонники повідомили чергового Укрбюро Інтерполу в м. Києві. Автомобіль передано співробітникам Нацполіції для з’ясування усіх обставин справи.

А в пункті пропуску «Чоп (Тиса)» прикордонники Чопського загону виявили ознаки можливого втручання в конструктивні особливості автівки та часткової заміни кузова.

Так, учора в пункт пропуску «Чоп (Тиса)», на в’їзд в Україну, на автомобілі «Мерседес» італійської реєстрації прибув 32-річний громадянин України. В ході заходів контролю та ідентифікації автомобіля 2015 року випуску прикордонники виявили, що на кузові транспортного засобу немає VIN-коду.

По факту виявлення ознак злочину, передбаченого ст. 290 ККУ «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу» прикордонники повідомили співробітників Нацполіції. Автомобіль переданий поліцейським.