Екс-президента Болівії Моралеса звинуватили в тероризмі

Прокуратура Болівії пред’явила колишньому президенту країни Ево Моралесу звинувачення в тероризмі і фінансуванні терористичної діяльності.

Після відставки і втечі за кордон в минулому році Моралес закликав своїх прихильників в Болівії до незаконної діяльності, йдеться в заяві прокуратури, оприлюдненому в понеділок, 6 липня.

Як приклад прокуратура наводить випадок, коли Моралес в телефонній розмові нібито доручив одному зі своїх прихильників припинити постачати продовольством кілька міст Болівії.

Моралес відкинув звинувачення

Ево Моралес відкинув висунуті проти нього звинувачення, назвавши їх “черговим доказом систематичного переслідування з боку де-факто уряду”. У своєму повідомленні, викладеному в мікроблозі Twitter, він пообіцяв, що демократія і верховенство права скоро повернуться в Болівію”.

Моралес – перший президент Болівії з числа представників корінного населення цієї країни – в листопаді 2019 року виявився під тиском військових, після того як опозиція і міжнародні спостерігачі звинуватили його в підтасовуванні голосів на президентських виборах 20 жовтня. Спочатку він втік до Мексики, а потім оселився в Аргентині.