Трамп повідомив Конгрес про офіційний вихід США з ВООЗ

Конгрес США отримав повідомлення від президента Дональда Трампа про те, що Сполучені Штати офіційно виходять з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Про це у вівторок на своїй сторінці в Twitter написав американський сенатор-демократ Роберт Менендес (від штату Нью-Джерсі).

“Конгрес отримав повідомлення, що президент Сполучених Штатів офіційно вивів США зі складу ВООЗ в розпал пандемії. Сказати, що відповідь Трампа на COVID є хаотичним і непослідовним, – це означає нічого не сказати. Це не захистить ні інтереси США, ні життя американців, американці залишаться хворі, а Америка буде на самоті”, – йдеться в повідомленні.

Трамп 29 травня оголосив, що Вашингтон має намір повністю припинити відносини з ВООЗ, оскільки її керівництво відмовилося від проведення перетворень, на яких наполягала адміністрація США. При цьому американський лідер в черговий раз звинуватив ВООЗ в тому, що вона нібито опинилася під повним контролем Китаю. За версією президента США, влада КНР і керівництво ВООЗ не вжили належних заходів у зв’язку з поширенням нового коронавірусу.