Баржа-трубоукладальник Фортуна вирушила у води Данії для добудови Північного потоку-2

У води Данії вирушила баржа-трубоукладальник Фортуна, яка може добудувати Північний потік-2, свідчать дані порталів Marine Traffic і Myshiptracking.

За даними Myshiptracking, судно в середу, 8 липня, залишило німецькі води і увійшло в данську частину Балтійського моря. При цьому як пункт призначення зазначений німецький порт Мукран, де зберігаються труби для будівництва Північного потоку-2. Судно вийшло з цього порту ввечері у вівторок.

Днями Данія дозволила добудувати СП-2 новими суднами. При укладанні російського трубопроводу дозволили використовувати трубоукладальники з якірним позиціонуванням.

СП-2: У води Данії вирушила баржа-трубоукладальник

Тепер нові судна можна використовувати як окремо, так і в поєднанні з кораблями, оснащеними системою динамічного позиціонування.

Крім Фортуни до добудови можуть залучити трубоукладальник Академік Черський із системою динамічного позиціонування, який також перебуває в Мукрані.

Будівництво Північного потоку-2 не відновиться, поки не закінчиться термін оскарження рішення данського регулятора. На це дається чотири тижні.