Федеральний уряд Німеччини ухвалив національну стратегію встановлення гендерної рівності

Федеральний уряд Німеччини 8 липня, вперше в своїй історії, ухвалив національну стратегію, яка покликана сприяти встановленню гендерної рівності.

Про це повідомляє DW.

За словами очільниці міністерства у справах сім’ї, людей похилого віку, жінок та молоді Франциски Ґіффай, в стратегії визначені цілі для всіх урядових відомств, включаючи скорочення гендерного розриву в оплаті праці і збільшення частки жінок в бізнесі і політиці.

“Це перша стратегія рівності в історії Федеративної Республіки Німеччина, яка була скоординована і узгоджена у всіх департаментах”, – заявила Ґіффай.

Цей план передбачає приділення особливої уваги балансу між роботою та особистим життям і тому факту, що жінки частіше працюють неповний робочий день або взагалі не працюють через сімейні обставини. Також програма покликана збільшити кількість жінок на керівних посадах, в тому числі на державній службі, і на збільшення їхньої ролі в політиці.

Згідно з індексом 2019 року від Європейського інституту гендерної рівності, Німеччина перебуває нижче середньоєвропейського рівня у цьому питанні.