СБУ провела антитерористичні навчання в морській акваторії південних регіонів України

СБУ провела антитерористичні навчання в морській акваторії південних регіонів України.
Як повідомили у прес-службі Управління СБ України в Одеській області, штаб Антитерористичного центру при СБУ провів в Одеській і Миколаївській областях масштабні міжрегіональні антидиверсійні тактико-спеціальні навчання.
У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Держприкордонслужби, Національної поліції, ДСНС, ВСУ, Національної гвардії, Морської пошуково-рятувальної служби, держпідприємства «Адміністрація морських портів України» та ін.
Мета навчань – підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення антитерористичної операції на об`єктах транспортної інфраструктури південних регіонів країни.
За легендою навчань, кілька умовних диверсійних груп намагалися здійснити теракти на території Одеського морського торгового порту і одного з державних підприємств. «Зловмисники» здійснили захоплення двох вантажних суден, одне з яких прямувало до Миколаївського порту.
Ще одна група озброєних «терористів» проникла на територію Одеського порту і забарикадувалася в адміністративному приміщенні. При цьому «диверсанти» взяли в «заручники» кількох керівників порту.
Учасники навчань поетапно відпрацювали спільні дії, оцінили ефективність сил і засобів, спрямованих на протидію тероризму.
«Силами зведених штурмових груп спецпідрозділів проведено навчальну операцію з нейтралізації диверсантів і звільнення «заручників», – повідомили в управлінні.
Зазначається, що за підсумками навчань визначено стан захищеності стратегічних об`єктів (підприємств), їх керівникам надано чіткі інструкції щодо дій у разі можливої загрози.