“Нафтогаз” став постачальником “останньої надії” на ринку газу

“Газопостачальну компанію “Нафтогаз України”, яка запропонувала на конкурсі нульову маржу, обрано постачальником газу “останньої надії” в рамках відкриття конкурентного ринку газу для населення з 1 серпня.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства енергетики.

“Сьогодні в Міністерстві енергетики визначили постачальника останньої надії на ринку природного газу. Ним стало ТОВ “ДК “Нафтогаз України”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що відповідне рішення сьогодні прийняла конкурсна комісія з визначення постачальника останньої надії”. “За” проголосували 5 членів комісії.

“Цінова пропозиція ТОВ “ДК “Нафтогаз України” – 2711,86 гривні за тисячі кубометрів з ПДВ з націнкою 0%. Загалом на конкурс подали свої пропозиції три компанії. Після детального розгляду документів за рішенням комісії одна з компаній не була допущена до конкурсу”, – зазначили в міністерстві.

Згідно з постановою Кабінету міністрів обрання переможця конкурсу здійснюється шляхом голосування членів конкурсної комісії по допущеному кандидату, який запропонував найнижче значення ціни природного газу, за якою “постачальник останньої надії” поставляє природний газ для споживача, яка розрахована відповідно до формули з чітким визначенням розміру націнки постачальника останньої надії” і повинна бути не вище ніж на 20% максимальної ціни, що склалася на ринку природного газу за попередній місяць.