Apple посилить захист особистої інформації власників смартфонів в iOS 14

Американська компанія Apple додасть ряд функцій щодо захисту особистої інформації в новій версії операційної системи для смартфонів iPhone.

Про це повідомляє CNBC.

Компанія Apple представила тестову версію мобільної операційної системи iOS 14 в кінці червня. Експерти вивчили представлену систему і виявили в ній ряд змін, спрямованих на захист особистої інформації.

У наступній версії для iOS фахівці Apple постараються зробити налаштування безпеки більш доступними для рядових користувачів. Коли якийсь додаток буде активувати відеокамеру, то на лицьовій панелі смартфона буде загорятися зелений індикатор. Помаранчевий індикатор вкаже на те, що додаток використовує мікрофон.

Зміни торкнуться і магазину додатків Apple App Store. При завантаженні програми буде відображатися список даних, які збирає ця програма. Наприклад, відомості про геолокацію, доступ до книги контактів і історії браузера. Розробники додатків будуть зобов’язані оснащувати подібними списками всі програми, що розміщуються в App Store.

Також в iOS 14 буде додана можливість дозволу використання додаткам тільки певних фотографій або альбомів. У більш ранніх версіях операційної системи додатки могли отримувати тільки повний доступ до всіх фотографій.