Дніпро -1 вирвав перемогу у Львова

“Дніпро-1” здобув вольову перемогу над “Львовом” у матчі 30-го туру УПЛ. Поєдинок відбувся у Тернополі і завершився з рахунком 3:2.

“Львів” приймав “Дніпро-1”, хоч і є номінальним гостем, через те, що попередня зустріч команд відбулася у Дніпрі. Оскільки у Львів поки заборонено проводити матчі через пандемічну ситуацію, клуб грає у Тернополі.
Уже на 6-й хвилині Ренан вивів львівський колектив уперед.

На 19-й хвилині бразилець оформив дубль.

Розрив скоротив Владислав Супряга на 25-й хвилині гри.

“Львів” догравав поєдинок у меншості. На 56-й хвилині Сабіно у боротьбі за м’яч смикнув за футболку Франсіско Ді Франк і отримав другу жовту картку.

Дніпряни цим скористалися, забивши два м’ячі за три хвилини. На 84-й Супряга оформив дубль. А на 86-й перемогу для своєї команди вирвав Олексій Хобленко.

Українська Прем’єр-ліга. 30-й тур.

Дніпро-1 – Львів – 3:2

Супряга, 25, 83, Хобленко, 86 – Ренан, 6, 19

Ді Франко, 32, Лопирьонок, 39 – Сабіно, 36, Братков, 54, Кравчук, 55

Сабино, 56 (друге попередження)

Дніпро-1: Кліщук – Цуріков, Лопирьонок (Сваток, 46), Логінов, Чічіков – Кравченко – Вакулко (Когут, 57), Ді Франко (Булеца, 57), Коркішко (Назаренко, 57) – Супряга – Хобленко.

Запасні: Юрчук, Польовий, Батагов, Сніжко.

Львів: Сарнавський – Бопесу, Братков, Борзенко, Кравчук (Люлька, 72) – Сабіно – Татарков, Богунов (Недоля, 89), Шина – Яковеллі (Феліпе, 72), Ренан (Клименчук, 60).

Запасні: Пеньков, Ходаковський, Гончар, Приймак, Жонатан.

Арбітр: Віктор Копієвський (Кропивницький)

Стадіон: Тернопільський міський стадіон (Тернопіль)

“Дніпро-1” продовжує лідирувати у другій “шістці” УПЛ. Команда Дмитра Михайленка набрала 38 очок і впевнено йде до плейоф за потрапляння в Лігу Європи. “Львів” (25) – на 10-му місці. Львівський колектив вже 11 турів не знає перемог.