Сенат США вимагає пояснень в спецпрокурора щодо справи про втручання РФ

Колишній спецпрокурор США Роберт Мюллер може виступити в Сенаті США у справі про начебто втручання Росії в президентські вибори 2016 року, повідомив сенатор-республіканець Ліндсі Грем в Twitter.

“Демократи в сенатському судовому комітеті раніше просили пана Мюллера постати перед комітетом Сенату для надання свідчень про його розслідування. Цей запит буде задоволено”, – написав він.

Раніше президент США Дональд Трамп скоротив термін ув’язнення свого друга і колишнього неформального радника діючої американської адміністрації Роджера Стоуна. Білий дім не вказав, наскільки саме скорочений термін, але дає зрозуміти, що Стоуну не доведеться сидіти в тюрмі.

Потім Мюллер в матеріалі для The Washington Post розповів про ставлення до зменшення тюремного терміну колишньому неформального радника діючої американської адміністрації Роджера Стоуна, який фігурує у так званій справі про “втручання” Росії в американську президентську кампанію 2016 року.

Як повідомляло ІА “Центр новин”, Верховний суд США тимчасово заблокував рішення апеляційного суду столичного округу Колумбія, який дозволив конгресменам-демократам отримати доступ до закритих матеріалів з доповіді спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання в американський виборчий процес в 2016 році.

Втручання в американський виборчий процес у 2016 році спецслужби США інкримінують Росії. Розслідуванням цих спроб впливу займався майже два роки спецпрокурор США Роберт Мюллер. Зокрема, він розслідував передбачувану змову між владою РФ і республіканцем Трампом. У підсумку Мюллер визнав, що ніякої змови не було. Трамп неодноразово відкидав підозри в будь-яких неправомірних контактах з офіційними особами Росії в період виборчої кампанії. Москва також багато разів відкидала висновки про спроби вплинути на хід виборів у США.