Шахтар впевнено переміг Десну

“Шахтар” здобув перемогу над “Десною” у матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок у Чернігові завершився з рахунком 4:2 на користь команди Луїша Каштру.

“Гірники” вийшли вперед на 25-й хвилині – класний удар з лівого флангу штрафного майданчика вдався Манору Соломону.

Не встигли господарі поля оговтатися, як Тете вирвався один на один з воротарем та збільшив перевагу донецької команди в рахунку.

До перерви підопічні Олесандра Рябоконя один м’яч відіграли – Андрій Гітченко на 29-й хвилині виграв боротьбу на ближній стійці під час подачі з кутового та потужно пробив головою – Пятов зреагував на постріл, але м’яч рикошетом від стійки перетнув лінію воріт “Шахтаря”.

У другому таймі гольова перестрілка продовжилася. На 59-й хвилині Майкон відзначився розкішним голом в лівий нижній кут після передачі Фернандо, відновивши гандикап “Шахтаря” у два м’ячі.

Проте вже через три хвилини Олександр Філіппов відповів своїм красивим голом. Найкращий бомбардир “Десни” потужним ударом поцілив у шістку воріт Андрія Пятова.

Але вирівняти ситуацію підопічні Луїша Каштру супернику не дозволили – на 68-й хвилині Алана Патріка збили у штрафному майданчику чернігівської команди і сам постраждалий холоднокровно виконав вирок – 4:2.

“Десна” (55 балів) опустилася на четверте  місце у турнірній таблиці УПЛ.

“Шахтар”, який дочасно завоював золоті медалі Чемпіонату України, має у своєму активі 78 очок.

Українська Прем’єр-ліга. 32-й тур.

«Десна» – «Шахтар» – 2:4

Гітченко (29), Філіппов (62) – Соломон (25), Тете (26), Майкон (60), Патрік (69, з пенальті).

Мостовий (71).

«Десна»: Паст, Фаворов, Тамм (Арвеладзе, 78), Гітченко, Імереков, Огиря, Домбровський, Кузик (Картушов, 61), Западня (Мостовий, 61), Тотовіцкій (Будковський, 61), Філіппов (Хльобас, 83).

«Шахтар»: Пятов, Додо, Кривцов, Вітао, Болбат (Сіпріано, 76), Майкон (Маркос, 70), Степаненко, Патрік, Тете (Мудрик, 82), Соломон (Тайсон, 70), Фернандо (Сікан, 76).

Стадіон: ім. Ю. Гагаріна (Чернігів).

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків).