Динамо після матчу з Олександрією опустилося на третє місце УПЛ

Київське “Динамо” упустило перемогу над “Олександрією” у виїзному матчі 30-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок на КСК “Ніка” завершився з рахунком 2:2.

Олександрійці вийшли вперед на 23-й хвилині, коли Максим Третьяков реалізував пенальті за фол Олександра Сироти проти Дениса Безбородька.

Кияни провели кислий перший тайм, близьким до взяття воріт був Карлос де Пена, але удар вийшов неточним.

Відновити паритет “біло-сині” змогли аж на 63-й хвилині. Беньямін Вербич, який вийшов на заміну, пробив з близької відстані в оточенні кількох суперників.

Вербич забив і другий гол киян. На 76-й хвилині Олександр Караваєв навісив у воротарський, Юрій Паньків парирував, а Беньмін головою вколотив м’яч у сітку. За інерцією “сімка” динамівців вдарився у стійку. Для словенця це перший дубль у сезоні.

На 88-й хвилині Артем Шабанов сфолив на Дмитру Шасталу у своєму штрафному. У боротьбі за м’яч динамівець зачепив ногу суперника – знову пенальті. Третьяков оформив дубль.

Нічия дозволила “Динамо” піднятися на третє місце, “Олександрія” – п’ята.

Зазначимо, що за межами стадіону зібралися групи фанатів обох клубів, які створювали легку атмосферу докаратинного футболу.

“Олександрія” – “Динамо” – 2:2

Голи: Третьяков, 23 (з пенальті), 89 (з пенальті) – Вербич, 63, 75

“Олександрія”: Паньків, Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Стецьків, Лучкевич (Задерака, 80), Банада, Гордієнко (Ковалець, 81), Третьяков, Сітало (Устименко, 30 (Шастал, 68), Безбородько (Грицук, 68)

“Динамо”: Бойко, Кендзьора, Шабанов, Сирота (Бурда, 24), Караваєв, Сидорчук (Шепелєв, 46), Андрієвський, Цітаїшвілі (Циганков, 46), Шапаренко, Де Пена (Буяльський, 61), Русин (Вербич, 61)

Попередження: Бабогло, Ковалець – Сирота, Сидорчук, Циганков, Андрієвський, Караваєв

У передостанньому, 31-му турі, “Динамо” прийме “Зорю” на “Олімпійському”, “Олександрія” завітає до “Десни” у Чернігів. Обидва матчі відбудуться у четвер, 16-го липня о 19:00.