Рада ухвалила за основу законопроект щодо розвитку фізичної культури та спорту

Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння розвитку фізичної культури і спорту.

За відповідне рішення проголосувало 330 народних депутатів.

Законопроектом пропонується внести зміни до статті 48 закону «Про фізичну культуру і спорт» та статті 15 закону «Про оренду державного і комунального майна» щодо надання права на отримання в оренду державного та комунального майна без проведення аукціонів. Таке право матимуть бази олімпійської та паралімпійської підготовки.

Крім того, таке право надається державним та комунальним спортивним клубам, дитячо-юнацьким спортивним школам, спецзакладам освіти спортивного профілю, школам вищої спортивної майстерності, центрам олімпійської підготовки, центрам студентського спорту закладів вищої освіти, фізкультурно-оздоровчим закладам, центрам фізичного здоров`я населення, центрам фізкультури і спорту для осіб з інвалідністю; спортивним клубам (крім спортивних клубів, що займаються професійним спортом), організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості, що є неприбутковими організаціями, внесеними до Реєстру неприбуткових установ та організацій.