Росія має припинити розпалюваний нею конфлікт на Сході України – посольство Великої Британії

Росія повинна припинити розпалювати конфлікт на Сході України, який вона розпочала, заявило посольство Великої Британії в Україні, висловивши співчуття у зв’язку зі вбивством українського військового медика бойовиками.

“Велика Британія глибоко засмучена через втрати на сході України цього тижня, включно із вбивством військового медика 13 липня. Росія має припинити роздмухувати конфлікт, який вона розпочала”, – йдеться в повідомленні посольства у Twitter у середу.

Російські найманці в зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі обстріляли групу з трьох військовослужбовців, які намагалися евакуювати тіло українського солдата, котрий підірвався раніше на невідомому вибуховому пристрої в районі Зайцевого в понеділок.

Як повідомив штаб ООС у Facebook, група військовослужбовців у білих касках і з відповідними розпізнавальними знаками рушила по тіло загиблого після підтвердження режиму тиші. Внаслідок відкритого найманцями вогню на ураження військовий медик загинув, один військовослужбовець поранений, ще один дістав бойове травмування.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що МЗС поінформує міжнародних партнерів про вбивство військового медика окупаційними силами, наголосивши, що Україна зробить усе для того, аби супротивник заплатив за цей злочин високу ціну.