У Вінниці жінка народила дитину під стінами пологового будинку, бо лікарню закрили через коронавірус (фото)

У Вінниці жінка народила дитину на будівельному столі біля пологового будинку через те, що лікарню закрили на дезінфекцію з причини коронавірусу.

Цікаво, що лікар, який вів вагітність городянки, не сказав про закриття пологового будинку.

Олена Бабич поділилася своєю історією пологів з виданням “33 канал”. Їй встановили попередню дату пологів і порадили зібрати речі і бути готовою у будь-який момент.

Для вінничанки це були треті пологи. Вона перебувала на 39-му тижні, коли рано вранці 10 липня у неї почалися перейми. Олена не поспішала їхати в лікарню, думала, поїде до обіду.

Коли перейми посилилися, чоловік відвіз її автомобілем в пологовий будинок №1 міста Вінниці. Але, як виявилося, пологовий будинок був закритий через виявлений тут випадку коронавірусу. Чоловік Олени стукав у лікарню, але йому ніхто не відчиняв. Тоді жінка розмістилася на будівельному столі, що стояв поруч з лікарнею і сказала чоловікові приймати пологи. Терпіти вона більше не могла, все розвивалося дуже стрімко.

Малюк з’явився, але чомусь процес зупинився і тоді чоловік взяв дитину за плече і він закричав. На щастя, з пологового будинку вийшли потім співробітники і пуповину перерізали вже в лікарні.

Жінка народила малюка під пологовим / фото 33kanal.com

У подружжя народився син вагою 3350 грамів і зростом 56 сантиметрів. Назвали його Філіпом.

У подружжя народився син вагою 3350 грамів і зростом 56 сантиметрів / фото 33kanal.com

Оскільки історія закінчилася вдало, жінка не збирається скаржитися і з’ясовувати, чому її ніхто не попередив про те, що пологовий будинок закритий на дезінфекцію.