Шахтар впевнено переміг Колос

“Шахтар” впорався з “Колосом” у матчі-відкритті 31-го туру української Прем’єр-ліги. Поєдинок відбувся в Києві на НСК “Олімпійський” та закінчився перемогою “гірників” з рахунком 2:0.

Відкрити рахунок у зустрічі донецька команда зуміла на початку другого тайму. На 49-й хвилині Сіпріано увійшов до штрафного суперника і забив ударом у ближній кут.

“Колос” до останнього зберігав надію на порятунок. Лише на четвертій компенсованій хвилині “Шахтар” подвоїв перевагу – найкращий бомбардир УПЛ Жуніор Мораєс поцілив у лівий нижній кут після передачі Марлоса.

Зазначимо, що головний тренер “помаранчево-чорних” Луїш Каштру зі старту випустив багатьох гравців резерву. Місце в основі отримали: голкіпер Анатолій Трубін, захисник Вітао, вінгер Владислав Вакула, який вийшов на позиції правого захисника, півзахисники Олександр Піхальонок і Михайло Мудрик, а також нападник Данило Сікан.

Водночас, лідери “Шахтаря” воротар Андрій Пятов і півзахисник Тарас Степаненко не потрапили навіть до заявки, оскільки вирушили у відпустку.