ВР призначила Голову Антимонопольного комітету

Верховна Рада призначила Ольгу Піщанську на посаду голови Антимонопольного комітету України.

За відповідне рішення проголосувало 255 депутатів.

Перед голосуванням Прем`єр-міністр Денис Шмигаль закликав Верховну Раду підтримати кандидатуру Ольги Піщанської та призначити її новим головою Антимонопольного комітету України.

«До нового голови Антимонопольного комітету, як і до всіх нас, є вимоги щодо результативності, об`єктивності, незаангажованості в ухваленні рішення… Вона має значний досвід роботи в Антимонопольному комітеті, тому буду просити підтримати цю кандидатуру», – сказав прем`єр.

Нагадаємо, що Ольга Піщанська була призначена першим заступником глави АМКУ у вересні 2019 року. Після того як очільник АМКУ Юрій Терентьєв написав заяву про відставку і був звільнений рішенням Верховної Ради 3 липня, Піщанська стала в.о. голови комітету.

У червні стало відомо, що сестра Ольги Піщанської Світлана Піщанська управляє справами президента Володимира Зеленського в Італії. Президент нібито переписав свій бізнес в Італії на “сусідку” з Кривого Рогу і за сумісництвом спонсора “Слуги народу” – Світлану Піщанську.

Сама Ольга Піщанська заявила, що не пов’язує своє призначення з родинними зв’язками.

«Я вважаю, що мене призначили як мене. Більш того, я на цьому наполягаю. Також у відкритих джерелах ви можете побачити мій трудовий шлях. Ви можете зв’язуватися з людьми, з якими я раніше співпрацювала. Я цього не боюся», — заявила Ольга Піщанська.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада прийняла постанову про звільнення Юрія Терентьєва з посади голови Антимонопольного комітету України, яку він займав з травня 2015 року.

Виконувачем обов`язків голови Антимонопольного комітету України після звільнення Верховною Радою Юрія Терентьєва стала його перший заступник – державна уповноважена Ольга Піщанська.

У Верховній Раді було зареєстровано проект постанови від 15 липня про призначення Ольги Піщанської на посаду голови Антимонопольного комітету.