Україна і Єгипет розпочали переговори про оновлення співробітництва у сфері туризму

Україна і Єгипет розпочали переговори про оновлення співробітництва у сфері туризму в умовах протидії поширенню пандемії коронавірусної хвороби COVID-19.
Про це заступник міністра закордонних справ Василь Боднар у мікроблозі Twitter.
«Розпочались переговори з міністром туризму та старожитностей Єгипту Халедом Аль-Анані. Ключове – поновлення співробітництва у сфері туризму в умовах пандемії COVID-19, забезпечення прав та інтересів наших громадян, які перебувають з туристичною метою чи працюють в Єгипті», – повідомив Боднар.
За даними інтерактивної онлайн-карти МЗС щодо подорожей світом для українців на час пандемії COVID-19 (https://tripadvisor.mfa.gov.ua/), в’їзд громадянам України до Єгипту дозволено.
Однак, якщо напередодні чи на момент вильоту в Єгипет з країни проживання – ця країна потрапить у список країн, оголошених Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) такими, що мають високий рівень зараження населення коронавірусом, мандрівники будуть зобов’язані надати результати останнього ПЛР-тестування (зробленого за 48 годин до дати поїздки) при в’їзді в Єгипет. Подорожуючі звільняються від візового збору до 31 жовтня 2020 року.
Також, на практиці, до туристів, які прибувають в Єгипет після 1 липня 2020 року, висуваються вимоги заповнити спеціальну декларацію при посадці у літак та пройти температурний скринінг по прибуттю.