Львівський бронетанковий завод передав Міноборони близько 10 танків Т-64

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», передало для потреб Міністерства оборони України близько 10 відремонтованих та модернізованих танків Т-64.

Про це повідомила прес-служба ДК «Укроборонпром».

За словами директора ДП ”Львівський БТЗ” Віктора Андрощука, у ході ремонту фахівці підприємства покращили тактико-технічні характеристики танків: встановили новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійні прилади тощо.

«Основна модернізація танка Т-64 – це насамперед системи зв`язку і управління вогнем. Відтак, танки отримали нові сучасні нічні приціли, новітні цифрові радіостанції, супутникові системи навігації, встановлені комплекти динамічного захисту та ще чимало додатків для більш ефективного виконання бойових завдань», – сказав Андрощук.

На підприємстві також повідомили, що паралельно з виконанням державного оборонного замовлення, конструкторсько-технологічне бюро ЛБТЗ працює над освоєнням капітального ремонту та модернізацією інших видів гусеничної бронетехніки, таких як танк Т-80, броньовані ремонтно-евакуаційні машини БРЕМ-2 та БТС-4.

«Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 та Т-55 і низки спеціальних інженерних машин, таких, як броньована машина розмінування БМР-2 та інженерна машина розгородження ІМР-2», – йдеться у повідомленні.