У ДБР стартувала реорганізація територіальних управлінь

Державне бюро розслідувань розпочало реорганізацію територіальних управлінь.

Як повідомляється на сайті ДБР, у всіх теруправліннях буде застосований єдиний підхід до формування керівного складу.

Зокрема, їх очолюватимуть директор і два заступники – один із слідчої, інший – з оперативної роботи. При цьому усі керівники будуть відноситися до начальницького складу ДБР.

Чинні директори та заступники теруправлінь, які відповідно до попередньої штатної структури є держслужбовцями, наразі отримують повідомлення про ліквідацію посад державної служби та введення посад старшого начальницького складу.

”Реорганізація дозволить нам привести структуру теруправлінь до єдиного стандарту, підвищити ефективність їхньої роботи. Нинішні керівники ТУ можуть взяти участь у відкритому конкурсі та, у разі перемоги, продовжити службу в органах ДБР на тих же посадах”, – зазначив в.о. директора ДБР Олександр Соколов.

Оголошення про проведення конкурсу на посади директора та заступників директора теруправлінь вже опубліковане на офіційному сайті ДБР.

За словами Соколова, планується також перегляд штатної чисельності окремих теруправлінь з метою більш рівномірного розподілу навантаження на слідчих.

”Так, якщо на одного слідчого ТУ в Києві припадає в середньому 90 кримінальних проваджень, то, приміром, у Мелітополі цей показник становить 9 справ на слідчого”, – пояснили у відомстві.

Нагадується, що у структурі ДБР діє 7 теруправлінь, розташованих у Києві, Львові, Хмельницькому, Мелітополі, Миколаєві, Полтаві та Краматорську.